Kurumsal

Kurt Grup Dış Ticaret Ltd. Şti. çok uzun yıllar boyu edindiği tecrübe ile bir çok sektörde hizmet vermektedir. Anne çocuk gereçleri, spor – fitnes; bisiklet – bisiklet ürünleri bunlardan bazılarıdır.

Kurt Grup misyon olarak üretici ile tüketici arasında ki mesafeyi azaltarak gerek ürettiği ürünleri gerekse distribütörlüğünü yaptığı ürünleri doğrudan tüketiciye sunarak son derece rekabetçi bir fiyat politikası gütmektedir. Bunu yaparken asla katı satış sonrası hizmet politikasından ödün vermez.

 

Kurt Grubun amacı hizmet ettiği sektörlerde en son trend ve teknolojileri en hızlı biçimde ve mümkün olan en rekabetçi fiyatlarla doğrudan siz tüketiciye sunmaktır. Böylelikle her alanda son derece rekabetçi fiyatlar sağlamak, esnek tüketici eğilimlerini hassasiyet ile takip eden Kurt Grup hem sağladığı hizmetleri hem de kendisini hep güncel ve yenilikçi tutmakta kararlıdır.

Uzun yıllar mağazacılık faaliyetleri gösteren şirketimiz tüketiciden gelen talepleri çok iyi dinlemiş ve büyük tecrübeler edinmiştir. Sektörde hizmet veren diğer firmaların aksine kendisini tüketici taleplerine yine şekillendirmiş ve güncel eğilim ve talepleri en ön planda tutmakta kararlıdır.